19 березня 2024 11:12

"Динамо" влаштувало гольову перестрілку з "Атлетом", 17-річний хавбек відзначився хет-триком за тайм

Скориставшись паузою в нацональній першості, пов'язаною з іграми національних збірних, "Динамо" взяло участь у розіграші Кубка Володимира Мунтяна, який проводить Київська федерація футболу.

У чвертьфіналі турніру динамівці, основу яких склала команда U-19, зустрілися з земляками з "Атлету". Перша половина гри вийшла результативною - 2:2. У другому таймі "атлети" зуміли забити ще два м'ячі у ворота Мойсеєва і повели з рахунком 4:2.

Вирішальним моментом матчу став вихід на заміну 17-річного гравця юнацької збірної Богдана Редушка, який протягом 45-ти хвилин зумів оформити хет-трик. Ще один гол додав Калин. Таким чином, "Динамо" здійснило ефектний камбек - 6:4 - і вийшло до 1/2 фіналу Кубка Мунтяна.