17 березня 2024 08:07

"Інтер Маямі" з Кривцовим у складі здобув вольову перемогу

Інтер Маямі обіграв ДС Юнайтед у виїзному поєдинку чемпіонату MLS, що відбувся у суботу, 16 березня (3:1).

Український захисник гостей Сергій Кривцов розпочав зустріч на лаві запасних та вийшов на заміну за рахунку 1:1 на 31 хвилині замість аргентинця Ніколаса Фрейре.

Команда українця пропустила першою, але здобула вольову перемогу завдяки дублю уругвайського форварда Луїса Суареса, який на 62 хвилині замінив фінського нападаючого Роберта Тейлора.

Легендарний аргентинський форвард Інтера Ліонель Мессі не потрапив у заявку на зустріч через травму.

33-річний Кривцов зіграв цього сезону сім поєдинків, але не відзначився результативними діями.

Інтер Маямі зіграв п'ять матчів, набрав десять очок і посідає перше місце у турнірній таблиці Східної конференції MLS.

У наступному турі команда українця зіграє на виїзді проти Нью-Йорк Ред Буллз у суботу, 23 березня.