11 березня 2024 20:38

Гравці "Наполі" отримають 10 млн євро, якщо пройдуть "Барсу". Де Лаурентіс хоче на клубний ЧС та пообіцяв бонус

Гравцям "Наполі" пообіцяли 10 мільйонів євро у разі проходу "Барселони".

Перша гра 1/8 фіналу Ліги чемпіонів у Неаполі завершилася нічиєю з рахунком 1:1. Матч-відповідь «Барселона» – «Наполі» відбудеться 12 березня.

Власник "Наполі" Ауреліо Де Лаурентіс пообіцяв команді бонус 10 млн євро, якщо вона вийде до чвертьфіналу.

Де Лаурентіс дуже хоче, щоб неаполітанці взяли участь у клубному чемпіонаті світу, який пройде влітку 2025 року у США та гарантує учасникам по 50 млн євро.

Прохід у 1/4 фіналу ЛЧ не забезпечить «Наполі» участь у клубному ЧС, але допоможе наблизитись до цієї мети.

Зараз жителі півдня відстають на 5 очок від «Ювентуса» у боротьбі за потрапляння до числа 32 найкращих команд, які зіграють на турнірі. «Наполі» у разі перемоги над «Барсою» отримає два очки та ще одне за вихід до наступного раунду. За такого розкладу клубу вистачить однієї перемоги в 1/4 фіналу, щоб наздогнати «Юве», який пропускає сезон у єврокубках.

Крім того, сам вихід до чвертьфіналу Ліги чемпіонів принесе "Наполі" 10,6 млн призових.