10 березня 2024 18:06

"Емполі" з Коваленком поступилось "Мілану"

У 28-му турі Серії А Мілан на домашньому стадіоні приймав Емполі, який починав матч без Віктора Коваленка в стартовому складі.

Українець вийшов на поле на 55-й хвилині, коли гості поступались 0:1. Пулішич ще в першому таймі забив з передачі Окафора.

Втім, вихід українця не допоміг Емполі здобути бодай одне очко. Поразка — 0:1.

Перемога допомогла Мілану вийти на друге місце, але якщо Ювентус сьогодні здолає Аталанту, то "россонері" знову опустяться на третю сходинку. Тим часом Аталанта опустилась на 16-те місце.

Мілан — Емполі 1:0