9 березня 2024 19:16

"Лутон" врятувався на останніх хвилинах проти "Крістал Пелес", "Вулверхемптон" обіграв "Фулхем"

Лутон Таун в гостях у Крістал Пелес зумів врятуватися від мінімальної поразки у заключні хвилини зустрічі.

"Капелюшники" поступалися в рахунку з 11 хвилини через гол Матета, проте у компенсований до другого тайму час Вудроу зрівняв рахунок — 1:1.

Крістал Пелес – Лутон Таун 1:1
Голи: Матета (11) — Вудроу (90+1)

Крістал Пелес: Джонстон — Уорд, Андерсен, Річардс — Муньйос, Уортон (Г'юз, 81), Лерма, Мітчелл — Айю (Ахамада, 70), Матета (Едуар, 81), Езе

Лутон: Камінські — Берк, Менгі (Хасіока, 62), Ошо (Вудроу, 81) — Каборе, Кларк (Беррі, 87), Барклі, Дауті — Оґбене (Таунсенд, 87), Чонг (Нелсон, 88) — Морріс

Попередження: Езе, Муньйос — Каборе, Берк, Беррі

Вулвергемптон зумів реабілітуватися за минулу розгромну поразку від Ньюкасл Юнайтед, на власному полі обігравши лондонський Фулгем.

Голами відзначилися Аїт-Нурі та Семеду, тоді як "дачники" залишилися задовольнятися голом "престижу" наприкінці зустрічі.

Вулвергемптон – "Фулгем" 2:1
Голи: Аїт-Нурі (52), Кейрні (67, автогол) — Івобі (90+6)

Вулвергемптон: Са — Семеду, Буено, Кілман, Аїт-Нурі — Гомес, Леміна — Сарабія, Белльгар (Дойл, 11), Нету (Тоті, 45+1) — Фрейзер (Доерті, 77)

Фулгем: Лено — Кастань (Броя, 80), Адарабіойо, Бессі, Робінсон — Рід (Кейрні, 61), Лукич (Палінья, 70) — Уілсон (Траоре, 70), Перейра (Вілліан, 62), Івобі — Муніз

Попередження: Семеду, Буену — Рід, Палінья