4 березня 2024 20:52

Роналду залишиться без азійської ЛЧ? "Аль-Наср" програв перший матч 1/4 фіналу турніру

4 березня відбувся перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії між командами «Аль-Айн» (ОАЕ) та «Аль-Наср» (Саудівська Аравія). Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів.

Єдиний гол на 44-й хвилині забив Суфіані Рахімі.

Також рефері двічі скасував голи «Аль-Айна», обидва рази (28-ма та 73-тя хвилина) – через офсайд під час атаки.

На 90+4-й захисник гостей Емерік Ляпорт отримав пряму червону картку і був вилучений з поля.

Зірковий португальський форвард всесвітнього клубу Кріштіану Роналду вийшов на поле з перших хвилин і відіграв увесь поєдинок, проте допомогти своїй команді результативними діями так і не зумів.

Поєдинок-відповідь запланований на 11 березня. Зустріч відбудеться на стадіоні «Парк Аль-Аввал» в Ер-Ріяді о 21:00 за Києвом.

Переможець матчового протистояння вийде або на «Аль-Хіляль», або на «Аль-Іттіхад».