3 березня 2024 21:39

"Хоффенхайм" вдома мінімально переміг "Вердер"

У матчі 24 туру німецької Бундесліги Хоффенхайм на своєму полі здобув перемогу над Вердером із рахунком 2:1.

Перемогу "сільським" приніс оформлений дубль у виконанні Максиміліана Баєра, який двічі забив у першому таймі. Для нього це другий дубль у другому матчі поспіль.

Єдиний гол у складі бременців забив Скеллі Альверо у компенсований час до другого тайму.

Також зазначимо, що з 73 хвилини господарі поля грали у меншості після вилучення Маріуса Бюлтера, який отримав другий гірчичник.

Після 24 турів Хоффенхайм набрав 33 очки і посідає сьоме місце у Бундеслізі, а у Вердера 30 балів та восьмий рядок.

Хоффенхайм - Вердер 2:1