3 березня 2024 18:15

"Емполі" з Коваленком поступився "Кальярі"

Сьогодні, 3 березня, відбулися чергові матчі 27 туру італійської Серії А.

У першому матчі Емполі на своєму полі мінімально поступився Кальярі з рахунком 0:1.

Єдиний та переможний гол був забитий у середині другого тайму, коли на 69 хвилині відзначився Якуб Янкто.

Український хавбек Емполі Віктор Коваленко вийшов у стартовому складі та відіграв на полі 72 хвилини.

Після 27 турів Емполі набрав 25 очок і посідає 14 місце в Серії А, а у Кальярі 23 бали та 18 рядок у зоні вильоту.

Емполі — Кальярі 0:1

Гол: Янкто, 69.

Емполі: Капріле — Ісмайлі, Валюкевич (Черрі, 82), Луперто, Какаче (Пеццелла, 72) — Малех, Марін, Коваленко (Гьясі, 72) — Камб'ягі, Канчельєрі (Фацціні, 72) — Дестро (Бабакар Ньянг, 58).

Кальярі: Скуффет — Нандес, Доссена, Міна, Аугелло (Ацці, 77) — Янкто (В'єтеска, 77), Дейола, Макумбу — Гаетано (Шомуродов, 87) — Лувумбу (Дзаппа, 32), Лападула (Мутандва, 87).

Попередження: Гаетано, Міна, Скуффет.