18 лютого 2024 23:48

Стала відома оцінка Трубіна за матч "Бенфіка" - "Візела"

Лідер чемпіонату Португалії “Бенфіка” розгромила команду з останнього місця турнірної таблиці “Візелу” з рахунком 6:1.

Анатолій Трубін провів на полі 90 хвилин. За це час він припустився гольової помилки та відбив пенальті у другому таймі. Окрім цього записав до свого активу загалом п’ять сейвів та віддав 15 точних пасів з 16 (94%). Якраз одна помилка при передачі і призвела до голу у ворота “орлів”.

Аналітичний портал WhoScored оцінив гру українця балом 7,2. Це середній результат серед гравців “Бенфіки”, адже оцінки коливаються від 6,0 до 10.

До речі, 10 отримав колишній футболіст “Шахтаря” Давід Нерес, котрий оформив чотири результативні дії (2+2).

Для Трубіна цей поєдинок став 18 у поточному розіграші чемпіонату Португалії. Загалом він пропустив у цих поєдинках 10 голів, а дев’ять разів залишав свої ворота на замку.

Наразі “Бенфіка” продовжує лідирувати у турнірній таблиці чемпіонату Португалії з перевагою в три залікові пункти над другим “Спортінгом”. Щоправда, у “левів” є ще два матчі у запасі.