15 лютого 2024 21:47
2

"Шахтар" врятувався від поразки, двічі відігравшись в поєдинку Ліги Європи проти "Марселя"

Фото - ua.depositphotos.com

15 лютого в німецькому Гамбурзі відбувся перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи між донецьким Шахтарем та французьким Марселем.

Перший тайм цього протистояння завершився нульовою нічиєю. У другій половині зустрічі провансальці вийшли вперед після того, як П’єр-Емерік Обамеянг відзначився голом. Але вже через чотири хвилини Микола Матвієнко повернув зустрічі паритет. Та на 90 хвилині Лліман Ндіайє своїм голом знову вивів гостей вперед.

Коли здавалося, що Марсель переможе, донеччани проявили характер та знову зрівняли рахунок, завдяки голу Егіналду, якиму асистував Олександр Зубков.

Більше забитих м’ячів не було, а тому на табло було зафіксовано нічию із рахунком 2:2.

Матч-відповідь Марсель – Шахтар буде зіграний 22 лютого.

Ліга Європи, раунд плей-оф

“Шахтар” (Донецьк, Україна) – “Марсель” (Марсель, Франція) 2:2

Голи: Матвієнко 68, Егіналду 90+3 – Обамеянг 64, Ндіає 90

“Шахтар”: Різник – Конопля (Гочолейшвілі 76), Бондар, Матвієнко, Азаров – Степаненко (Назарина 73) – Зубков, Бондаренко (Траоре 90+1), Судаков, Егіналду – Сікан (Кевін 77)

“Марсель”: Лопес – Клосс, Жіго, Балерді, Мерлен – Луїс Енріке (Ндіає 72), Харіт, Кондогбія, Унахі – Мумбанья, Обамеянг

Попередження: Конопля 49, Зубков 77, Егіналду 90+3 – Балерді 27

Цікавий вийшов матч, м'яч у центрі поля не затримувався. Не жалкую, що подивився. Давно не бачив такого язикатого арбітра і взагалі на полі розмов було забагато.
Africanda-S, Не жалкую, що подивився. Давно не бачив такого язикатого арбітра і взагалі на полі розмов було забагато.