13 лютого 2024 23:59

"Манчестер Сіті" здобув перемогу у виїзному матчі ЛЧ з "Копенгагеном"

Увечері 13 лютого перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів провели Копенгаген та Манчестер Сіті (1:3).

Поєдинок відбувся у Копенгагені, столиці Данії, на стадіоні Паркен.

Містяни відкрили рахунок уже на 10-й хвилині зустрічі. Неперевершений Кевін де Брюйне забив Ман Сіті швидкий гол у ворота Копенгагена.

Копенгаген зрівняв рахунок на 34-й хвилині. Голкіпер гостей Едерсон припустився страшної помилки – віддав м'яч на ногу супернику. І гравці датського клубу з другого удару відправили м'яч у ціль.

Потім Бернарду Сілва забив гол у роздягальню. Португалець відгукнувся на передачу вперед і точно вразив дальній кут. Ман Сіті знову вийшов уперед (2:1).

Наприкінці другого тайму Філ Фоден поставив у цьому матчі знак оклику, подвоївши перевагу підопічних Пепа Гвардіоли.

Містяни забезпечили собі гандикап у два м'ячі перед зустріччю у відповідь, яка запланована на 6 березня в Манчестері.