13 лютого 2024 23:57

"Реал" на виїзді обіграв "Лейпциг" у Лізі чемпіонів: Лунін провів восьмий сухий матч у сезоні

Фото - ua.depositphotos.com

У вівторок, 12 лютого, у першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів німецький Лейпциг на своєму стадіоні приймав мадридський Реал. Зустріч завершилася перемогою гостей із рахунком 1:0.

В основному складі Реалу вийшов український голкіпер Андрій Лунін та провів весь матч на полі. Українець кілька разів урятував свою команду від гола, продемонструвавши майстерність у потрібний момент.

Перший тайм команди відіграли без забитих м'яч, а єдиний м'яч забив у дебюті другої половини гри. На 48-й хвилині вінгер Реала Браїм Діас шикарним ударом відправив м'яч у ворота Лейпцига.

Ліга чемпіонів

1/8 фіналу

Перший матч

Лейпциг – Реал – 0:1

Гол: Діас, 48.

Поєдинок-відповідь пройде в Мадриді на стадіоні «Сантьяго Бернабеу» 6 березня. Початок – о 22:00 за київським часом.