11 лютого 2024 21:47

Девід Мойєс – про поразку від "Арсеналу": "Здавалось, ми взагалі не можемо захищатись"

Головний тренер «Вест Хема» Девід Мойєс прокоментував поразку своєї команди від «Арсеналу» (0:6).

«Це був невдалий день. Вони блискуче почали гру з перших хвилин, не будемо обманювати себе, це було не тільки ці 15 хвилин. Вони почали дуже добре, ми – ні.

Я не звик, щоб моя команда так пропускала голи. У нас немає реальних причин, чому ми погано граємо в обороні. У нас був період під час Різдва, коли ми грали в нульову нічию або мінімально програвали, але з якихось причин здавалось, що ми взагалі не можемо захищатись сьогодні.

Іноді у футбольних клубів настають погані часи, фани «Вест Хема» знають про це більше за інших. Я двічі приходив сюди, коли клуб був під загрозою вильоту, а шість місяців потому ми виграли Лігу Конференцій, а до цього був півфінал Ліги Європи», – сказав Мойєс.

Після 23 зіграних матчів «Вест Хем» йде восьмим у чемпіонаті Англії.