11 лютого 2024 19:57

Колишній вінгер "Динамо" відзначився голом в чемпіонаті Греції

Грецький Панатінаїкос у матчі 22-го туру національної першості розгромив Пансерраїкос з рахунком 3:0.

В першому таймі Панатінаїкос двічі забив у ворота суперника. До обох голів долучились експівзахисники донецького Шахтаря та київського Динамо – Бернард та Беньямін Вербич.

Бразилець оформив дві результативні передачі. Спочатку він навісив з кутового на словенця, а той головою віправив м’яч у сітку.

А на 31-й хвилині Бернард обікрав захисника та віддав на Паласіоса, який вправно реалізував вихід один на один з голкіпером суперника.

Панатінаїкос зіграв 22 матчі у чемпіонаті Греції та з 50 очками посідає другу позицію. У лідера ПАОКа також 50 балів, але гра у запасі та перевага за додатковими показниками.

Вербич у нинішньому сезоні у всіх турнірах провів 20 матчів та забив три голи.

Контракт гравця з Панатінаїкосом дійсний до 30 червня 2025 року. Transfermarkt оцінює футболіста у 2.5 мільйони євро.