11 лютого 2024 00:00

"Валенсія" без Яремчука поступилася "Лас-Пальмасу" у матчі драматичною розв'язкою

У 24-му турі Ла Ліги Валенсія на виїзді програла Лас-Пальмасу.

Прімера. 24-й тур

Лас-Пальмас – Валенсія – 1:0

Голи: Суарес А., 89, Кардона, 90+5

Український форвард "кажанів" Роман Яремчук поєдинок розпочав на лаві запасних. Нагадаємо, у попередньому турі він забив свій другий м'яч у Прімері (у ворота Альмерії).

У першому таймі команди завдали по одному удару в площину воріт. Валенсія награла на 0,26 очікуваних голів, xG Лас-Пальмаса склав 0,09 гола. Відкрити рахунок до перерви не вдалося.

По перерві перший удар у площину воріт відбувся аж на 76-й хвилині у виконанні вінгера Валенсії Хесуса Васкеса. Втім, у гол він не конвертувався.

Роман Яремчук ігорового часу в цій зустрічі так і не отримав. А його команда програла на останній хвилині. Кардона навісом знайшов у штрафному суперника Алекса Суареса, а той довів до відчаю Мамардашвілі. А вже у компенсований час Кардона зробив перемогу своєї команди переконливішої – 2:0.

Після цієї драматичної поразки підопічні Рубена Барахи опускаються на дев'яте місце в Ла Лізі (35 очок). Лос-Пальмас тепер іде на восьмій позиції (35 залікові бали). Лідирує Реал (51 пункт).