4 лютого 2024 13:39

Кривцов отримав пошкодження у грі "Інтера Маямі" проти збірної зірок Гонконгу: українця замінили у першому таймі

Сьогодні, 4 лютого, відбувся товариський матч Інтера Маямі, за який виступає Сергій Кривцов. У виїзній грі команда українця здобула перемогу над збірною зірок Гонконгу.

Український легіонер Інтера Сергій Кривцов вийшов у стартовому складі команди, але був замінений вже на 31-й хвилині.

За інформацією сайту Sport-express.ua, Кривцов залишив поле через пошкодження пахових м'язів. Ступінь серйозності травми буде зрозуміла після обстеження.

Гра завершилась із рахунком 3:1 на користь американської команди.

В минулому матчі Аль-Наср розгромив Інтер Маямі 6:0. Кривцов відіграв повний матч за свою команду.

Наступною грою флоридської команди стане товариський матч проти японського Кобе. Поєдинок заплановано на 7 лютого.

У минулому сезоні Кривцов зіграв за Інтер 37 матчів в усіх офіційних поєдинках: один гол, одна результативна передача.

Контракт гравця з клубом розрахований до 31 грудня 2024 року.