31 січня 2024 22:21

Забив переможний гол: екс-форвард "Динамо" став головним героєм матчу європейського чемпіонату

У середу, 31 січня, АЕК Ларнака на своєму полі прийняв Омонію у матчі 22-го туру чемпіонату Кіпру. Поєдинок закінчився із рахунком 2:1 на користь господарів.

Український півзахисник гостей Роман Безус пропускав цей поєдинок, однак інший експредставник УПЛ Фран Соль дав про себе знати.

На початку матчу Омонія відкрила рахунок зусиллями Александера Франссона, однак вже перед перервою АЕК зрівняв рахунок завдяки голу Густаво.

А от у другому таймі слово взяв іспанський екснападник Динамо – Соль спочатку забив переможний м'яч, а потім отримав жовту за затримку часу коли йшов на заміну.

Відео голу іспанця:

Чемпіонат Кіпру. 22-й тур.

АЕК – Омонія – 2:1

Голи: Густаво (45+7'), Соль (70') – Франссон (3')

Після цього матчу АЕК посідає третю сходинку в турнірній таблиці, маючи 45 очок за 22 тури.