19 січня 2024 09:32

Легендарний голкіпер "Реала" похвалив Луніна після суперсейву проти "Атлетіко"

Фото - ua.depositphotos.com

18 січня відбувся матч 1/8 фіналу Кубка Іспанії між мадридськими командами «Атлетіко» та «Реал». Основний час гри завершився з рахунком 2:2. В екстратаймах «матрацники» забили двічі та вирвали перемогу – 4:2.

Український голкіпер вершкових Андрій Лунін вийшов на поле з перших хвилин і відстояв у воротах весь поєдинок.

На 81-й хвилині при рахунку 2:1 у «Атлетіко» був чудовий момент забити, після передачі з флангу Альварто Мората опинився один перед Луніним, але Андрій зробив суперсейв, після чого «Реал» у наступній атаці зрівняв рахунок і перевів гру в овертайм.

Легендарний воротар королівського клубу Ікер Касільяс, який захищав кольори «вершкових» з 1999 по 2015 рік, відзначив відмінну гру Луніна:

«Parada clave, Andrey Lunin», що в перекладі означає: «Ключовий стоп».