14 січня 2024 22:04

Трубін пропустив вже в дебюті зустрічі. "Бенфіка" здобула вольову перемогу у матчі з вилученням

У матчі 17-го туру португальської Прімейра ліги Бенфіка здолала Ріу Аве (4:1) та не дозволила піти у відрив Спортінгу. Український воротар «орлів» Анатолій Трубін відіграв увесь матч на останньому рубежі команди Рогера Шмідта.

Поєдинок проти одного з аутсайдерів чемпіонату Бенфіка розпочала вкрай погано.

Вже на дев’ятій хвилині гри півзахисник Ріу Аве Гуга завершив розмашисту атаку своєї команди, з близької дистанції пробивши точно у кут – Анатолій Трубін навіть не ворохнувся, хоча претензій до українця, на відміну захисників Бенфіки, бути не має.

Але ще до перерви один з лідерів «орлів» Анхель Ді Марія відновив рівновагу.

У таймі номер два Ріу Аве тримався до 58-ї хвилини. Саме тоді другу жовту отримав їх захисник Адерлан і не минуло й трьох обертів хвилинної стрілки, як Антоніо Сілва вперше вивів Бенфіку вперед.

А остаточно деморалізували суперника своїми точними ударами Маркос Леонардо та Жоау Маріу.