11 січня 2024 09:29

Стефано Піолі – про виліт з Кубку від "Аталанти": "Гру змінив неіснуючий пенальті"

Головний тренер «Мілана» Стефано Піолі прокоментував поразку від «Аталанти» (1:2) в чвертьфіналі Кубку Італії.

«На мою думку, ми провели дуже хороший перший тайм, заслужено вийшли вперед, а потім були дуже наївними. У моменті з першим пропущеним голом, ми мали набагато краще захищатися, але правда в тому, що гру змінив неіснуючий пенальті.

Після цього ми втратили голову та контроль над грою. Нам з трудом вдалося повернути ті баланс та контроль, які були в першому таймі. Ми могли б відреагувати краще. Я розумію розчарування гравців від поразки з рахунком 1:2, у нас було багато часу, щоб відігратися, але ми не використали ті шанси, які створили.

Дуже шкода, адже це був рівний матч, і один інцидент повністю змінив хід зустрічі», – сказав Піолі.

На 58-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота «Мілана» за фол Алекса Хіменеса проти Олексія Міранчука. Але, як видно з повтору, в тому епізоді захисник «Мілана» зіграв у м’яч.