3 січня 2024 23:45

ПСЖ обіграв "Тулузу" і став володарем Суперкубку Франції

Парі Сен-Жермен здобув впевнену перемогу над Тулузою у матчі за Суперкубок Франції – 2:0.

Матч був, по суті, домашнім для парижан, оскільки проходив на столичному «Парк де Пренс». Фаворит повів у рахунку вкрай швидко - вже на третій хвилині з передачі Усмана Дембеле відзначився Лі Кан Ін.

Під кінець першого тайму ПСЖ подвоїв перевагу - Кіліан Мбаппе забив свій 22-й гол у 23-х клубних матчах сезону.

Після перерви Тулуза додала в активності і кілька разів зуміла напружити суперника. Однак господарі не дозволили опоненту відродити інтригу, а Джанлуїджі Доннарумма, коли від нього вимагалося, зіграв надійно.

Парі Сен-Жермен виграла французький Суперкубок вдруге поспіль, дев'ятого за останні 11 років і одинадцятого — всього (національний рекорд).

Наступні матчі ці команди проведуть 7 січня у Кубку Франції: ПСЖ проти Ревеля, а Тулуза проти Шамбері.

ПСЖ – Тулуза 2:0

Голи: Лі Кан Ін 3, Мбаппе 44

ПСЖ: Доннарумма – Хакімі, Маркіньос, Шкріньяр (Лукас Бералдо, 71), Ернандес – Вітінья, Лі Кан Ін, Заїр-Емері – Дембеле (Асенсіо, 66), Барколя (Коло-Муані, 66) – Мбаппе

Тулуза: Рест – Мавісса (Камансі, 76), Ніколайсен, Діарра, Суасо – Спірінгс (Сіссоко, 76), Кассерес – Деннум (Магрі, 66), Сесар Хелаберт (Скюття, 66), Сьєрро – Даллінга

Попередження: Вітінья 46, Ернандес 77