1 січня 2024 19:50

Колишній форвард "Динамо" Русин встановив унікальне досягнення у "Сандерленді": в клубі ніхто не міг цього зробити з квітня минулого року

У понеділок, першого січня, Сандерленд вдома провів поєдинок 26-го туру Чемпіоншипу проти Престона. Гра закінчилася перемогою господарів із рахунком 2:0.

Український форвард Назарій Русин вийшов у стартовому складі та відіграв 76 хвилин.

У першому таймі Назарій відзначився своїм першим голом у складі Сандерленда, встановивши фінальний рахунок у матчі.

Однак, цей м'яч став особливим не тільки для нападника збірної України, а й для його команди.

Справа в тому, що у складі Сандерленду профільні центральні форварди не відзначалися з 18 квітня минулого року. Тоді Джо Гелхардт забив у матчі проти Хаддерсфілда (1:1).

Нагадаємо, що Русин перейшов до англійського клубу влітку 2023-го з луганської Зорі та підписав контракт до 30 червня 2027 року.

В нинішньому сезоні Назарій провів 10 поєдинків в рамках чемпіонату, забив один м'яч та віддав результативну передачу.

Сандерленд наразі йде шостим в турнірній таблиці Чемпіоншипу, маючи 40 балів у 26 турах.

В наступному поєдинку шостого січня підопічні Майкла Біла вдома зіграють проти Ньюкасла у 1/32 фіналу Кубку Англії.