1 січня 2024 17:54

Тренер "Сандерленда" Біл: "Перший гол за команду – який момент для Русина"

Головний тренер «Сандерленда» Майкл Біл прокоментував перемогу над «Престоном» у матчі 26 туру Чемпіоншипа (2:0).

«Розклад просто смішний. Ми побачили це наприкінці з двома втомленими командами. Думаю, історія гри полягає в тому, що нападник забив за «Сандерленд». Рух від Наза (Назарій Русин – прим.) просто фантастичний.

Другий гол – заслуга всієї нашої команди. Молодий голкіпер виходить і знімає подачу. Потім робить закидання на 60-70 м у поле на Джека Кларка, а після цього Наз забиває свій перший гол за «Сандерленд». Який момент для нього.

Люди можуть випустити з уваги те, як важко йому було в останні місяці. Русин приїхав без своєї сім'ї, вчить нову мову, не забиває до цього моменту. Але я думаю, що це чудовий гол для бомбардира, він вибіг перед захисником і забив.

У другому таймі ми виглядали дуже втомленими, це була четверта гра за 10 днів. Ми не могли тримати такий самий рівень, тому хотіли якомога краще зіграти в першому таймі», – сказав Біл.