29 грудня 2023 23:57

"Дженоа" відібрав очки в лідера Серії А: Малиновский вийшов на заміну проти "Інтера"

Дженоа та Інтер поділили очки в матчі 18 туру Серії А, який для обох команд є заключним в календарному 2023 році. Поєдинок у Генуї завершився з рахунком 1:1.

Команди обмінялися голами під завісу першого тайму. На 42-й хвилині Арнаутович відзначився дебютним голом за Інтер в Серії А після поверненя в клуб.

Коли здавалося, що Інтер піде на перерву з перевагою в один гол, Дженоа швидко відігрався зусиллями Драгушина в компенсований час.

По перерві на полі з'явився Руслан Малиновський. Хавбек збірної України з'явився на полі після години ігрового часу.

В другому таймі жодній з команд не вдалося схилити шальки терезів на свою користь. Дженоа та Інтер закривають 2023 рік нічиєю.