27 грудня 2023 14:21

ПСЖ не проти розриву оренди Саншеша у "Ромі", якщо його агент знайде інший варіант

Французький "Парі Сен-Жермен" готовий піти на розрив угоди з "Ромою" щодо оренди португальського півзахисника Ренату Саншеша. Про це повідомив Footmercato.

Раніше повідомлялося, що "Рома" вже обговорювала з парижанами розрив угоди, а португальський футболіст незадоволений своїм становищем у римському клубі. За інформацією джерела, «ПСЖ» не проти за умови, що його агент Хорхе Мендес знайде інший варіант.

У матчі 16-го туру італійської Серії А з «Болоньєю» (0:2) Саншеш вийшов на поле на 46-й хвилині, проте вже за 18 хвилин головний тренер «Роми» Жозе Моурінью здійснив зворотну заміну.

Цього сезону італійської Серії А 26-річний Ренату Саншеш провів п'ять матчів, в яких забив один м'яч. Також на рахунку футболіста чотири гри у Лізі Європи. Результативними діями португалець не відзначився.