23 грудня 2023 11:49

Пеп Гвардіола: "Це був неймовірний рік для "Манчестер Сіті". Тепер час знову спробувати виграти все"

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував перемогу над «Флуміненсе» (4:0) у фіналі клубного чемпіонату світу.

«Це був неймовірний рік. Сьогодні ми закрили розділ. Ми виграли все, що могли. Тепер прийшов час спробувати зробити це знову.

Нам трохи пощастило на початку. Ми отримали м'яч та швидко забили. А потім у них були 10-12 неймовірних хвилин, які показали, наскільки це буде важко.

Другий гол допоміг нам, але, можливо, ми його не заслуговували. Ми дещо покращили у другому таймі і стали грати набагато, набагато краще», - сказав Гвардіола.

У 2023 році «Ман Сіті» також виграв чемпіонат та Кубок Англії, Лігу чемпіонів та Суперкубок УЄФА.