13 грудня 2023 18:55

Юнацька Ліга УЄФА. "Шахтар" в останньому матчі групи без шансів програв "Порту"

Донецький "Шахтар" U-19 провів свій останній матч у групі юнацької ліги УЄФА. "Гірники" на виїзді грали з "Порту".

Для "Шахтаря" гра не мала жодного турнірного значення, тому що команда вже не могла піднятися вище 3-го місця, а ось для португальців сенс грати на перемогу був щоб обійти "Барселону" і посісти перше місце у групі.

У першому таймі португальці володіли ініціативою, проте без особливих моментів – Барченко лише раз по-справжньому вступив у гру, рятуючи команду.

А ось після перерви португальці додали у русі і закономірно стали забивати, оформивши потрібний результат. На початку другого тайму Конде після прострілу з флангу переправив м'яч у кут, а ще через деякий час Родріго Мора виграв боротьбу у захисників "гірників" і з меж штрафної розстріляв ворота.

2:0, закономірна перемога "Порту", який обійшов "Барселону" та посів перше місце у групі.

"Гірники" з шістьма очками (дві перемоги над "Антверпеном") посіли третє місце у групі та залишилися без євровесни.

Юнацька ліга УЄФА. 6-й тур групового етапу

Порту U-19 - Шахтар U-19 2:0

Голи: Конде (48), Родріго Мора (63)

Шахтар U-19: Барченко, Дрозд, Башмарін, Данковський (Шелекета, 70), Огарков, Лосенко, Сметана (Янович, 70), Ющенко, Цуканов (Косриця, 78), Ломага (Трифаненко, 51), Савін (Демченко, 46)

Юнацька Ліга УЄФА. Шахтар в останньому матчі групи без шансів програв Порту - изображение 1