1 грудня 2023 19:04
1

"Полісся" у компенсований час втратило перемогу над "Вересом"

Поєдинком між Поліссям та Вересом, який пройшов у Рівному, розпочалися змагання другого кола Української Прем’єр-ліги в сезоні 2023/2024 років.

У першому колі Полісся в своєму історичному, дебютному матчі в УПЛ переміг Верес 2:0. Голи забили Бені Макуана та Пилип Будківський.
Гра, котра проходила на рівненському стадіоні «Авангард», формально була домашньою саме для Полісся, бо команди помінялись полями в першому та другому колах.

І номінально домашні стіни сталі по-стравжньому чужими для команди Юрія Калитвинцева, яка попри статус явного фаворита, майже вирвала перемогу в андердогів Сергія Лавриненка, які цупко тримали Пилипа Будківського і компанію аж до 67-ї хвилини гри, поки не забив півзахисник Крушинський.

Борис пробив злету, з-за меж штрафного майданчика, увігнавши м'яч за снину Євгена Паста, який навіть не ворухнувся.

Але на шостій доданій хвилині гри (!!!) Верес рахунок зрівняв Михайло Шестаков .