30 листопада 2023 08:07

Найгірший гравець найкращої команди. Зінченку отримав найменшу оцінку серед гравців стартового складу за матч проти "Ланса"

Півзахисник «Арсенала» Олександр Зінченко зіграв перший тайм матчу проти «Ланса» (6:0). При ньому партнери забили п'ять голів у ворота французів. Але українець не відзначився результативними діями та у перерві був замінений на Якуба Ківіора.

Портал Whoscored оцінив гру Олександра Зінченка балом 6,9. Це найгірша оцінка серед гравців, які вийшли в основному складі «Арсеналу». Проте українець аж ніяк не провалився.

По-перше, його оцінка явно вища за середню. По-друге, усі футболісти «Арсеналу», які вийшли на заміну, зокрема Ківіор, отримали оцінки нижче за 6,9. По-третє, у «Лансі», де ніхто не отримав від Whoscored більше 6,3, Зінченко був би найкращим гравцем з великим відривом.

Найвищий бал від Whoscored отримав Габріел Жезус, який забив один гол і зробив один асист – 9,5.