28 листопада 2023 15:13

"Шахтар" переграв "Антверпен" в Юнацькій лізі УЄФА

«Шахтар» U-19 у матчі 5-го туру групового етапу Юнацької ліги УЄФА переграв однолітків з «Антверпена». Рахунок зустрічі – 3:1 на користь «гірників».

Підопічні Олексія Бєліка швидко відкрили рахунок у поєдинку. На 7-й хвилині голом після передачі Миколи Огаркова відзначився Олександр Ющенко. На 60-й хвилині у донецької команди виникли проблеми, адже Жерард Вандеплас зрівняв рахунок, але вже за 9 хвилин гравець «Антверпена» Соф'ян Ельмажад відправив м'яч у сітку власних воріт. «Добив» бельгійців Даниїл Савін, який забив 3-й м'яч «гірників» на 83-й хвилині.

Перед останнім туром групового етапу в активі «Шахтаря» 6 очок в групі Юнацької ліги УЄФА. У «Порту», який йде 2-м, 9 очок, але команда має 1 гру в запасі – проти «Барселони». Саме з «драконами» «гірники» зустрінуться у 6-му турі.

Нагадаємо, сьогодні, 28 листопада о 19:45 доросла команда «Шахтаря» зіграє матч 5-го туру Ліги чемпіонів проти «Антверпена».

Юнацька ліга УЄФА, 5-й тур. 28 листопада.

Шахтар U-19 – Антверпен U-19 – 3:1

Голи: Ющенко, 7, Ельмажад, 69 (автогол), Савін, 83 – Вандеплас, 60