18 листопада 2023 08:38

"Тепер граємо з Україною у вирішальному матчі": Спалетті оцінив розгром македонців у матчі відбору до Євро-2024

Фото - ua.depositphotos.com

Головний тренер національної збірної Італії Лучано Спалетті прокоментував підсумок поєдинку відбору до Євро-2024 проти команди Північної Македонії (5:2).

Лучано Спалетті перемогою своєї команди над Північною Македонією (5:2) залишився задоволеним, попри дещо нервову середину другого тайму, коли балканцям ледь не вдалося створити камбек.

«Ми добре зіграли всі 90 хвилин. Випадковий пропущений другий гол міг нас похитнути психологічно, але ми витримали. Такі матчі розкривають характер команди. Ми показали, що хочемо домінувати в грі і заслужили на цей результат.

Важливим було виграти цей матч. Тепер ми граємо з Україною у наступному вирішальному матчі кваліфікації», – наводить слова Лучано Спалетті пресслужба Федерація футболу Італії.