12 листопада 2023 08:36

Фаворов оформив ефектний дубль за "Академію Пушкаша": екс-динамівець своїми голами приніс вольову перемогу

29-річний український півзахисник Артем Фаворов став головним героєм в поєдинку чемпіонату Угорщини, в якому його Академія Пушкаша переграла Уйпешт.

11 листопада в рамках 13 туру вищої ліги чемпіонату Угорщини Академія Пушкаша на виїзді зустрічалася з Уйпештом.

У стартовому складі гостей на поле вийшов Артем Фаворов, який у підсумку став головним героєм поєдинку.

Уйпешт першим забив після точного удару Пітера Амброза на 14 хвилині. Але вже на 19 хвилині Фаворов своїм голом повернув статусу поєдинку паритет. Перший тайм завершився внічию 1:1.

У другій половині зустрічі довго рахунок не змінювався на табло. І, коли здавалося, що все-таки зустріч завершиться внічию, знову взяв слово Фаворов. Українець оформив дубль, продовживши естафету фартового для українських футболістів дня.

Академія Пушкаша виграла матч із рахунком 2:1.

Для українського футболіста це вже четвертий гол за угорську команду. в цьому сезоні
Із 23 очками команда Фаворова вийшла на третє місце в чемпіонаті Угорщини. Попереду ідуть тільки Ференцварош та Пакш, які мають по 25 балів.