9 листопада 2023 10:24

Ерік тен Хаг після 3:4 з "Копенгагеном": "Ми провели найкращі 10 хвилин у сезоні, але червона картка змінила гру"

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Хаг прокоментував поразку від «Копенгагена» (3:4) в 4-му турі Ліги чемпіонів.

«Ми дуже добре почали гру, провели найкращі 10 хвилин у сезоні, але потім червона картка змінила гру. Ми пропустили два голи, яких не повинно було бути. Перший – з офсайду, другий – з пенальті. Дуже спірно.

Червона картка була жорстким рішенням. Я впевнений, що він (Маркус Решфорд – прим.) намагався зіграти у м’яч. Коли ви «заморожуєте» епізод, фол завжди виглядає жахливо.

На даному етапі сезону нам доводиться стикатися з багатьма рішеннями, які приймаються не на нашу користь, але така ситуація, і я впевнений, що вона помінється в наш бік», – сказав тен Хаг.

«Манчестер Юнайтед» проводить найгірший сезон за останні 50 років. Востаннє, коли «червоні дияволи» поступилися в 9 з 17 стартових матчів, вони вилетіли з вищого дивізіону чемпіонату Англії.