29 жовтня 2023 21:45

"Валенсія" втратила перемогу в матчі з "Атлетіком": Яремчук отримав 12 хвилин ігрового часу

У матчі 11-го туру чемпіонату Іспанії Валенсія Романа Яремчука гостювала в Атлетіка з Більбао. Український форвард починав матч на лаві запасних.

Саме господарі на 32-ій хвилині зусиллями де Маркоса відкрили рахунок, але мінімальна перевага «басків» трималася півгодини ігрового часу.

На 62-ій хвилині Перес зрівняв рахунок, а ще за шість хвилин додав до голу результативну передачу на Дуро, яка схилила шальки терезів на бік Валенсії.

Саме за переваги «кажанів» на 78-ій хвилині на полі з'явився Яремчук, який вимушено змінив автора другого голу команди Рубена Барахи. Той не зумів продовжити матч через ушкодження.

Роман мав перспективну нагоду, щоб забити, але форвард «заліз» у офсайд, що помітили арбітри. Цим скористався Атлетік, який вже у доданий час зрівняв рахунок та вирвав нічию 2:2.