22 жовтня 2023 16:34

Екс-форвард "Динамо" влаштував феєрію в Європі: оформив хет-трик та став лідером гонки бомбардирів

Учора, 21 жовтня, АЕК Ларнака в матчі восьмого туру вищої ліги чемпіонату Кіпру розгромив на своїй арені Карміотіссу з рахунком 5:0. Хет-трик у складі господарів записав до свого активу екс-нападник київського Динамо Фран Соль.

Іспанець спочатку оформив дубль у першому таймі, реалізувавши пенальті та забивши з гри на 17 та 18 хвилинах відповідно. У другій половині зустрічі Соль забив ще раз на 60 хвилині. Після цього АЕК ще двічі вразив ворота опонента.

Екс-форвард Динамо у цьому сезоні чемпіонату Кіпру забив уже дев’ять м’ячів. Із цим показником Соль є лідером снайперської гонки в лізі.

АЕК на даний момент із 12 очками в активі іде на сьомому місці в чемпіонаті Кіпру.

Наступний матч команда колишнього футболіста Динамо зіграє проти Омонії 29 жовтня.

Фран став гравцем АЕКа з Ларнаки влітку 2023 року.

У 2019-2021 роках іспанський нападник грав за Динамо (Київ).