16 жовтня 2023 15:38

Вінгер "Руха" дублем приніс своїй збірній перемогу в матчі Ліги націй КОНКАКАФ

Півзахисник "Руху" Фредді Плюман зіграв за збірну Гваделупи у матчі 4-го туру Ліги націй КОНКАКАФ. Зокрема, його команда вдома приймала Сент-Люсію.

Плюман провів на полі 80 хвилин і оформив дубль: спочатку "рухівець" на 51-ій хвилині реалізував пенальті, а на 71-ій хвилині подвоїв перевагу своєї команди. У підсумку, Гваделупа перемогла Сент-Люсію з рахунком 2:0.

Наразі Гваделупа лідирує у своїй групі в дивізіоні В, маючи у своєму активі 9 очок та випереджаючи Сент-Люсію завдяки кращій різниці голів. Наступний матч команда Плюмана зіграє проти Сент-Мартену (базова дата поєдинку – 16 листопада), а після цього в останньому турі зустрінеться із Сент-Кітс і Невіс (базова дата матчу – 19 листопада).

Додамо, Фредді Плюман провів за збірну Гваделупи 14 матчів, у яких відзначився 6 голами та віддав 4 асисти.