14 жовтня 2023 22:58

Караваєв став автором одного з найпізніших голів збірної України

М'яч, забитий Олександром Караваєвим на 5-й компенсованій хвилині матчу з Північною Македонією (2:0), став одним із найпізніших в історії збірної України. Ще пізніше в основний час зустрічі вражав ворота суперників лише Андрій Ярмоленко, який у листопаді 2015 року поставив свій автограф словенцям у плей-оф чемпіонату Європи на 90+7 хвилині. Абсолютний же рекорд нашої національної команди належить Артему Довбику. 29 червня 2021 року в 1/8 фіналу Євро-2020 він забив переможний м'яч шведам на 120+1-й хвилині.

Тим часом гол Караваєва став 75-м для «джокерів» збірної України, зокрема 10-м у чемпіонатах Європи. 5 м'ячів гравці, що вийшли на заміну, забили на континентальних першостях вдома, 4 – у гостях і 1 – на нейтральному полі.