8 жовтня 2023 22:09

Де Дзербі: "Коли ви не програєте "Ліверпулю", це все одно чудовий результат"

Головний тренер "Брайтона" Роберто Де Дзербі прокоментував результативну нічию з "Ліверпулем" в рамках 8-го тура АПЛ.

"Коли ви не програєте "Ліверпулю", це все одно чудовий результат. Ми задоволені одним очком, але якщо проаналізувати всю гру, як ми грали, можливо, ми заслуговували на перемогу.

У нас дуже молода команда. Ми припустилися помилки, але це моя відповідальність. Ми грали з двома гравцями 2004, 2002 років народження (прим. - мова йде про Балебу та Адінгру). Це був молодий склад, але це наша політика, і я пишаюся цими гравцями.

Я думаю, що в першому таймі був момент, коли ми могли забити ще один гол і повести в рахунку 2:0. А потім наприкінці першого тайму я не можу зрозуміти, як ми пропустили два м'ячі. Іноді ти можеш приділяти більше уваги обороні, але пропускаєш дурний гол.

Останні матчі? Ми грали з "Ньюкаслом", "Ман Юнайтед", у Лізі Європи, з "Астон Віллою", "Ліверпулем". Це був важкий період. Ми повинні адаптуватися. Ми повинні грати щотижня по три гри, і ми не можемо грати одним і тим самим стартовим складом.

Це був дуже важливий день для Балеби та для Адінгра. Вони нам потрібні", - розповів наставник "чайок".