3 жовтня 2023 10:15
1

Дебютний гол не допоміг: Мудрик отримав найгіршу оцінку серед гравців "Челсі" за гру проти "Фулгема"

Вінгер Челсі та збірної України Михайло Мудрик дізнався оцінки від аналітиків за свій перформанс у вчорашньому поєдинку сьомого туру АПЛ проти Фулгема (2:0).

Вчора Михайло Мудрик забив дебютний гол за Челсі у заключному матчі сьомого туру АПЛ проти Фулгема (2:0). По перерві нашого земляка на полі замінив Іан Матсен.

Для першого голу за Челсі Мудрику знадобилося провести на полі загалом 2 тисячі 454 хвилин ігрового часу в офіційних поєдинках (не враховуючи додатковий час).

Аналітики WhoScored оцінили перформанс Мудрика найфулхэнижчим балом серед футболістів Челсі (6,4 бала). Sofascore – у 7,3 (п'ятий показник).