3 жовтня 2023 00:01

Гол Мудрика допоміг "Челсі" перемогти "Фулхем", українця замінили в перерві

У понеділок, другого жовтня, Челсі на виїзді зіграв матч сьомого туру АПЛ проти Фулхема. Підопічні Маурісісо Почеттіно здобули впевнену перемогу із рахунком 2:0.

Український вінгер синіх Михайло Мудрик вийшов в стартовому складі, проте був замінений вже у перерві на Іана Маатсена.

Також Мудрик у цій зустрічі зміг відзначитися своїм першим голом за Челсі після переходу у січні цього року. Українець на 18-й хвилині реалізував вихід сам на сам після передачі Леві Колвілла.

А вже через хвилину нападник Армандо Броя подвоїв перевагу Челсі, скориставшись помилкою оборони Фулхема.

Зазначимо, що Челсі виграв в рамках АПЛ вперше з 25 серпня, коли сині перемогли вдома Лутон із рахунком 3:0. Безвиграшна серія команди Почеттіно налічувала три матчі.

Після цієї перемоги сині тепер посідають 11 сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Англії, маючи вісім очок за сім ігор.

Фулхем йде 13-м з такою самою кількістю балів, проте з гіршою різницею забитих та пропущених голів.

В наступному турі Челсі зустрінеться на виїзді Бернлі, а «дачники» будуть протистояти вдома Шеффілду.