23 вересня 2023 08:07

Гол Бога допоміг "Ніцці" перемогти "Монако", Булка відбив два пенальті

У рамках першого поєдинку шостого туру Ліги 1 Монако приймав Ніццу. Гості здобули перемогу завдяки голу вінгера Бога у доданий час і впевненій грі голкіпера Булки.

Вже на 11-й хвилині центральний нападник Монако Фоларін Балогун не зумів реалізувати пенальті. Польський голкіпер Ніцци Марцин Булка впорався з ударом американця. Вдруге ця ж ситуація повторилась на 55-й хвилині.

Команди були близькі до того, щоб закінчити гру з рахунком 0:0, але у першу додану хвилину Бога вивів гостей вперед. Цей гол, очікувано, став останнім у матчі та вивів Ніццу на першу сходинку у таблиці Ліги 1.

Монако — Ніцца 0:1

Голи: Бога, 90+1

На 11-й та 55-й хвилинах Балогун (Монако) не забив пенальті (воротар).

Попередження: головін, 76 — Ндаїшіміє, 56

Монако: Кьон — Сінго, Закарія, Магасса (Маріпан, 90+5) — Вандерсон, Камара (Матазо, 82), Фофана, Енріке (Якобс, 82) — Мінаміно (Боаду, 90+5), головін — Балогун (Бен Єддер, 67)

Ніцца: Булка — Лотомба (Аталь, 90+2), Тодібо, Данте, Бард — Сансон (Росаріо, 64), Ндаїшіміє, Тюрам — Лаборд (Бальде, 78), Моффі (Гессан, 78), Діоп (Бога, 64)