12 вересня 2023 16:27

Збірна України U-17 у контрольному поєдинку перемогла "Металіст 1925"

Підопічні Володимира Єзерського провели четвертий спаринг на тренувальному зборі.

У межах підготовки до кваліфікаційного раунду Євро-2024 (U-17), що відбудеться в Ліхтенштейні в період із 15-го до 21 жовтня, юнацька збірна України (футболісти 2007 року народження) проводить навчально-тренувальний збір, під час якого зіграла чотири спаринги.

Раніше синьо-жовті поступилися «Колосу» (U-19) — 1:3, «Шахтарю» (U-19) — 1:2 та перемогли «Дніпро-1» (U-17) — 4:0.

Наразі завершився четвертий для підопічних Володимира Єзерського матч, в якому вони зустрічалися з «Металістом 1925» (U-19). Завдяки голу Павлученка на 67-й хвилині перемогла юнацька збірна України.

Контрольний матч

12.09.2023

Україна (U-17) — «Металіст 1925» (U-19) — 1:0 (0:0)

Гол: Павлученко (67).

Україна (U-17). 1 тайм: Харечко, Руденький, Дігтярь (к), Третяк, О. Рибак, Поканевич, Люсін, Оличенко, Бондар, Каменський, Денисов. 2 тайм: Макаренко, Дехтяр (к), Ананченко, Рябоконь, Сльозка, Різник, Корж, Акбарі, Халілов, Павлученко, В. Рибак.