2 вересня 2023 19:28

Мудрик невдало повернувся в склад "Челсі": команда Почеттіно вдома всуху програла "Ноттінгем Форест"

У суботу, другого серпня, Челсі на своєму полі зіграв матч четвертого туру АПЛ проти Ноттінгему Форест. Гра закінчилася із рахунком 0:1 на користь гостей.

Український вінгер лондонців Михайло Мудрик залишився на лаві запасних, проте з'явився на полі на 77-й хвилині, замінивши Мало Гюсто.

У першому таймі глядачі не побачили голів – Челсі володів м'ячем більше 60% часу, проте не зміг витиснути з цього забитих м'ячів.

Друга половина матчу почалася з розчарування для фанатів синіх – вже на 48-й хвилині вінгер Ноттінгема Антоні Еланга вивів свою команду уперед.

Лондонці так і не зуміли відігратися і гра закінчилася для них із рахунком 0:1.

Мудрик до цього поєдинку не грав з 20 серпня та поразки від Вест Гему (1:3) через травму.

У наступному матчі Челсі зіграє проти Борнмуту, у складі якого виступає Ілля Забарний. Поєдинок пройде 17 вересня.

Наразі сині посідають 11-ту сходинку в турнірній таблиці АПЛ, маючи в своєму активі чотири бали.

"Челсі" – "Ноттінгем Форест" 0:1

Гол: Еланга (48)

"Челсі": Санчес – Дісасі, Сілва, Колвілл – Гюсто (Мудрик, 77), Галлахер (Палмер, 62), Кайседо (Матсен, 77), Чілвелл (Мадуеке, 62) – Стерлінг, Фернандес – Джексон

"Ноттінгем Форест": Тернер – Болі, Ворралл, Маккенна – Ор'є (Монтіель, 72), Мангаля (Тавареш, 72), Йєтс, Айна (Куяте, 73) – Даніло (Еланга, 45+3), Гіббс-Вайт – Авоньї (Вуд, 65)

Попередження: Чілвелл (31), Джексон (36), Галлахер (43) – Айна (41), Йєтс (61), Тавареш (86), Тернер (90+8)