20 серпня 2023 08:05

Шедевр Мессі та серія пенальті з голом Кривцова. "Інтер" Майамі завоював Кубок ліг

У ніч на 20 серпня у Нешвіллі пройшов фінальний матч Кубка ліг 2023, у якому зустрічалися «Нешвілл» та «Інтер Майамі».

За «Інтер Майамі» виступає український захисник Сергій Кривцов та зіркове тріо з Барселони – Ліонель Мессі, Серхіо Бускетс, Жорді Альба. Усі вони вийшли в основному складі.

На 23-й хвилині «Інтер Майамі» вийшов уперед. Знаменитий аргентинський форвард Ліонель Мессі відкрив рахунок у фіналі феноменальним пострілом у дев'ятку (1:0)! Це вже 10-й ювілейний гол Мессі у його 7-му матчі у турнірі Кубок ліг 2023 року.

На 57-й хвилині «Інтер Майамі» пропустив курйозний автогол. «Нешвілл» зрівняв рахунок у фіналі. Воротар флоридської команди Джейк Каллендер після серії рикошетів заштовхав м'яч собі у ворота (1:1).

Супермомент упустив «Інтер Майамі» на 90+3 хвилині матчу. Після виходу один на один м'яч відмовився летіти у ворота і влучив у штангу.

Долю титулу вирішила наддовга серія пенальті, 10:9 – на користь клубу з Майамі після 11 ударів! Вирішальний пенальті не забив голкіпер «Нешвілла». Мессі, Бускетс та Кривцов реалізували свої удари чітко.