7 серпня 2023 09:34
1

"Інтер Маямі" з Кривцовим переграв "Даллас" у серії пенальті

Сьогодні, 7 серпня, у поєдинку 1/8 фіналу Кубка Ліг Інтер Маямі зустрічався із Далласом. Переможець матчу визначився у серії пенальті.

Основний час матчу завершився внічию – 4:4. У серії пенальті клуб із Майамі виявився сильнішим (5:3).

Під час матчу Інтер Майамі двічі програвав: 1:2 і 2:4, проте зумів зрівняти рахунок наприкінці основного часу і здобути перемогу в серії пенальті.

Вкотре героєм став зірковий аргентинець Ліонель Мессі, який оформив дубль. На шостій хвилині він відзначився із передачі іспанського захисника Жорді Альби. На 85-й хвилині аргентинець забив свій другий м'яч, зрівнявши рахунок – 4:4.

А в серії 11-метрових в Інтер Майамі ніхто не припустився помилок. Мессі бив першим та реалізував свій удар.

Весь двобій провів український захисник Інтер Майамі Сергій Кривцов.

В активі Мессі сім забитих голів у чотирьох матчах за американський клуб. Раніше він забив по два м'ячі у ворота Орландо Сіті та Атланти, а також став автором гола у ворота Крус Асуль у дебютному матчі за Інтер Майамі.

У складі команди грають колишні партнери Мессі по Барселоні: Жорді Альба та Серхіо Бускетс. Усі три футболісти приєдналися до американського клубу у літнє трансферне вікно.

Кому интересени какой-то кривцов, когда в Интере играет Месси!