30 липня 2023 09:54

Карвахаль – про 0:3 з "Барселоною": "Попри рахунок, команда на правильному шляху"

Захисник «Реала» Дані Карвахаль прокоментував поразку від «Барселони» (0:3) у товариському матчі в Арлінгтоні, США.

«Хоч ми й робили все можливе, щоб забити, ми не були достатньо гострими перед воротами. У перші 15 хвилин кожного з таймів «Барселона» була кращою, ми починали не так, як хотіли.

Потім ми перехопили ініціативу та створили більше моментів. Нам вдавалося добре тримати м'яч і просуватися вперед. Останні два голи застали нас зненацька, ми не повинні були їх пропускати.

Попри це, команда на правильному шляху, і ми отримали кілька позитивних моментів. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з «Барселоною» у чемпіонаті.

В цілому, ми непогано адаптуємося до нової схеми. Вона дає нам більше свободи. У нас є фулбеки, які люблять грати на атаку, тому це добре для нас.

Хлопці, які у нас зараз в команді, більше не є просто перспективною молоддю. Вони насолоджуються перебуванням у «Реалі» і вже можуть виходити в стартовому складі.

Ми повинні зарядити їх впевненістю, тому що я вірю, що вони принесуть нам багато радощів», – сказав Карвахаль.