28 липня 2023 08:38

"Дістали шашки і пішли гасити": Скрипник відреагував на вольову перемогу "Ворскли" у Лізі конференцій

Ворскла здобула вольову перемогу над грузинською Ділою у номінально домашньому поєдинку другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій, який відбувся 27 липня (2:1).

Головний тренер полтавців Віктор Скрипник підбив підсумок минулого поєдинку на післяматчевій прес-конференції.

«Ми терпіли у першому таймі. А потім, як у нас буває, пропустили, дістали шашки та й пішли гасити. Як козаки. Сьогодні була Ворскла, котра на характері може виривати такі ігри. Але ми розуміємо, що це лише перший тайм. Другий тайм буде у Грузії. Ще нічого не вирішено».

Скрипник також назвав сильні сторони своєї команди.

«Ми намагатимемося пройти далі. Кожна гра – це виклик для нас. Моя команда грає дисципліновано. У нас немає хаосу та нерозсудливості, коли кожен робить, що він хоче. Ми вивчаємо сильні сторони суперника.

За рахунок індивідуальної майстерності таких гравців як Феліпе, Кані, Степанюк, у нас у кожній грі є моменти», – сказав наставник в ефірі клубного ютуб-каналу.