3 липня 2023 11:35

Кахім Перріс провів матч за збірну Ямайки у Кубку КОНКАКАФ

Правий вінгер київського «Динамо» провів матч за національну збірну своєї країни. Ямайка у рамках Золотого Кубку КОНКАКАФ, що проходить у Канаді та США, з 24 червня до 16 липня, зіграла матч зі збірною Сент Кіттс і Невіс. 3-го липня команда Перріса провела поєдинок 3-го туру у групі «А».

Матч пройшов на стадіоні «Левіс» у Санта Кларі (Каліфорнія) та закінчився впевненою перемогою номінальних господарів з рахунком 5:0 (перший тайм – 2:0).

Початок розгрому поклав автогол Арчібальда на 30-й хвилині, у компенсований до першого тайму час відзначився Расселл, у другому таймі рахунок до великого довів Бернард, а у другій половині тайму ще забили Джонсон та Бурке з різницею у дві хвилини – на 72-й та 74-й.

Для Перріса цей матч став 9-м у кар’єрі за національну команду. Він вийшов у стартовому складі та провів на полі 61 хвилину, після чого був замінений.

Свій наступний матч команда Ямайки проведе у рамках чвертьфіналу 10-го липня проти суперника, що посяде перше місце у групі «D».