17 червня 2023 20:23
1

Македонський ЗМІ назвав дії Миколенка ганебними: обурив "найкоректнішого у світі футболу"

Журналісти з Македонії знайшли головного "провокатора" післяматчевих розбирань одразу після фінального свистка.

Кінцівка гри між Північною Македонією та Україною завершилась скандалом, коли представники обох команд почали активно з'ясовувати стосунки.
Видання Ekipa.mk стверджує, що головним винуватцем був Віталій Миколенко, який начебто провокував конфлікти ще в першому таймі. Зазначається, що дії українця спровокували і Ар'яна Адемі, якого "у світі футболу знають як найкоректнішого професіонала як на полі, так і поза ним".

Нагадаємо, що Україна перемогла Північну Македонію (3:2), забивши вирішальний гол на 83 хвилині. Після гри між командами спалахнув конфлікт, а жовті картки за межами поля отримали Віталій Миколенко та Дам'ян Шишковскі.
А ці журналісти не хочуть відповісти, чому гравці їх команди постійно падали?
Особливо смішно це виглядало коли вони налітали на Циганкова, відлітати і суддя свистів фол.