16 червня 2023 08:18

Кахім Перріс провів матч за збірну Ямайки

Правий вінгер київського «Динамо» провів матч за національну збірну своєї країни.

Ямайка зіграла товариський матч зі збірною Катару в австрійському містечку Рітцінг.

Для Перріса цей матч став лише 8-м у кар’єрі за національну команду. Він вийшов у стартовому складі та провів на полі 83 хвилини, після чого був замінений. Ямайці пропустили два м’ячі ще у першому таймі, а в другому зуміли відіграти один, реалізувавши пенальті. У підсумку – 2:1 на користь Катару.

Нагадаємо, збірна Ямайки наразі готується до участі у фінальному турнірі Золотого Кубка КОНКАКАФ.

Головний футбольний турнір за участю 16 збірних, що входять до конфедерації регіону Північної та Центральної Америки (а також національна команда Катару в якості «запрошеного гостя»), цього року відбудеться у двох країнах, Канаді та США, з 24 червня до 16 липня.

Зазначимо, що збірна Ямайки потрапила до групи А, де її суперниками стануть команди США, Нікарагуа та один із переможців попереднього раунду (ці поєдинки відбудуться 20 червня). Стартують у групі «реггі» поєдинком із США в Чикаго (25 червня), потім зіграють у Сент-Луїсі з Нікарагуа (28 червня), а завершать груповий етап поєдинком проти кваліфаєра (2 липня).